Запрошення до участі в процедурі закупівлі

У зв’язку з придбанням послуг правового забезпечення Комунальне підприємство «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради Закарпатської області запрошує зацікавлених учасників прийняти участь у процедурі закупівлі.

Предмет закупівлі:

Код за ДК 021:2015 – 79140000-7 - Послуги з юридичної консультації та правового інформування.

ЗАМОВНИК ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ:

Комунальне підприємство «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради Закарпатської області (код згідно з ЄДРПОУ замовника: 41003689).

Найменування:
Послуги з юридичної консультації та правового інформування.
Лінія бюджету:
4.8.5. Кошти тендерних процедур в Україні.
Опис послуги:
послуга з юридичної консультації та правового інформування щодо проведення процедури закупівлі робіт інфраструктурного компоненту (роботи реконструкції вулиці та площі Миру в м. Виноградів Закарпатської області) з моменту підготовки процедури до повного виконання.
Вартість послуги:
ціна послуги без ПДВ.
Кількість:
1 одиниця (послуга).
Місце надання:
площа Миру, 4/4,5 м. Виноградів, Закарпатська область, 90300, Україна.
Умови оплати:
оплата після надання послуг.
Підтверджуючі документи до пропозиції:
  1. Виписка з Єдиного державного реєстру.
  2. Витяг з реєстру платників податку.
  3. Засвідчена підписом та печаткою (за наявності) Декларація про добропорядність (взірець завантажити за посиланням).

Пропозиції (зразок завантажити за посиланням) з підтверджуючими документами просимо надсилати на електронну адресу cbc.project2020@gmail.com до  15 жовтня 2019 року.

Довідково:

Закупівля проводиться в межах підготовки грантового контракту проекту «Долаючи бар’єри: покращення мобільності жителів прикордоння регіонів Закарпаття (Україна), Марамуреш (Румунія) і Соболч-Сотмар-Берег (Угорщина)» («Overcoming barriers: improving the mobility of residents of the border region of Transcarpathia (Ukraine), Maramures (Romania) and Szabolcs—Szatmar-Bereg (Hungary) (реєстраційний номер: HUSKROUA/1702/7.1/0076).

Проект фінансується за рахунок коштів ЄС Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

Голова тендерного комітету,
Директор КП «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради
Шерегі А.Ф.