Фото Центру контролю за тваринами оголошено переможцем фотоконкурсу

Ми раді повідомити, що фото Центру контролю за тваринами оголошено переможцем нашого фотоконкурсу «Відкривайте унікальність прикордоння ПБУ», одного з літніх конкурсів, що був спрямований на професійних фотографів та фотоаматорів.

Метою конкурсу була популяризація багатства, різноманітності та цінностей, а також результатів проєктів, що реалізуються у рамках Програми на прикордонні Польщі, Білорусі та України. Конкурс мав чотири категорії, за якими учасники могли подавати свої роботи.

Обрання було складним завданням, оскільки отримано 141 заявку та понад 200 фотографій.

На думку журі, фото Центру контролю за тваринами визначено найкращим, що відповідають критерію конкурсу: Шляхами проєктів ПБУ Проєкт CBC4animals.

переможець фотоконкурсу

За результатами перемоги Програма нагородила учасників цінними призами.


фотоконкурс
фотоконкурс

Довідково:

Рішенням Спільного Моніторингового Комітету від 22 березня 2018 року затверджено співфінансування проекту «Жешув та Виноградів – міста з гуманним відношенням до тварин»

Проект фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу Європейського Інструменту Сусідства Транскордонного Співробітництва Програми Польща – Білорусь-Україна 2014 – 2020.

Головний Бенефіціар проекту: КП «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради Закарпатської області (Україна).

Бенефіціари проекту: Виноградівська міська рада Закарпатської області (Україна) та Організація захисту тварин у Жешуві (Польща).