Школа розвитку бізнесу Виноградівщини

Раді повідомити вам, що в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини, в рамках реалізації освітніх заходів «Школи розвитку бізнесу Виноградівщини» в бенкетній залі закладу «Пузатий Шеф» пройшли 4 дводенні курси тренінгів для бізнесу Виноградівщини.

В тренінгах взяли участь підприємці з Виноградівської, Королівської, Пийтерфолвівської та Вилоцької територіальних громад Берегівського району. Тренери з Ужгороду та Львову провели семінари на теми «Бізнес-планування», «Фінанси», «Продажі та маркетинг», «Експорт».

У рамках тренінгів представники різних сфер бізнесу – від виробництва і торгівлі до сфери послуг – не лише вивчили передові підходи до професійного структурування та формування стійких доходів, сегментування споживачів, чинників впливу та структуру вартості, способи пошуку й утримання європейських партнерів, а й отримали фахову оцінку свого діючого бізнесу.

Результатом тренінгів стане відбір п'яти найперспективніших бізнес-моделей, для яких у рамках програми професіоналами буде розроблено детальні бізнес-плани з метою їх подальшої реалізації в громадах району.