Запрошення до участі в процедурі закупівлі № 10

Комунальне підприємство «Центр інвестицій та розвитку» оголошує конкурсний відбір постачальника послуг підготовки бізнес-планів в рамках проєкту «Формування комплексної екосистеми для підтримки бізнесу у громадах Виноградівщини (Виноградівській, Королівській, Пийтерфолвівській та Вилоцькій територіальних громадах Берегівського району Закарпатської області)»

Проєкт «Формування комплексної екосистеми для підтримки бізнесу у громадах Виноградівщини (Виноградівській, Королівській, Пийтерфолвівській та Вилоцькій територіальних громадах Берегівського району Закарпатської області)» впроваджується КП «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради Закарпатської області в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Опис:

Замовник: Комунальне підприємство «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради Закарпатської області (код згідно з ЄДРПОУ замовника: 41003689).

Предмет закупівлі:

Послуги підготовки бізнес-планів (код за ДК 021-2015: 73220000-0 - Консультаційні послуги у сфері розробок).

Лінія бюджету: 1.1.6. Гонорар за експертні послуги — Підготовка бізнес-планів

Кількість одиниць: 5 одиниць.

Вимоги: паперова версія бізнес-плану з презентацією встановленої форми (не менше 25 слайдів).

Вартість за одиницю (послугу) без ПДВ.

 

Предмет закупівлі:

Експертні послуги проведення поглиблених індивідуальних консультацій для місцевого бізнесу (код за ДК 021-2015: 79310000-0 - Послуги з проведення ринкових досліджень).

Лінія бюджету: 1.1.11. Гонорар за експертні послуги — Проведення поглиблених індивідуальних консультацій для місцевого бізнесу.

Кількість одиниць: 80 годин.

Вартість за одиницю (послугу) без ПДВ.

 1. Структура бізнес-плану (на основі міжнародної методики KPMG):
 2. Резюме (опис компанії).
 3. Продукт (послуга, товар, робота).
 4. Аналіз ринку (SWOT- аналіз, конкурентне середовище, сегментування споживачів, ризики тощо).
 5. Стратегія просування та реклама.
 6. Управління та фінансовий аналіз (персонал, витрати на виробництво, собівартість, утворення ціни).
 7. Прогнозування діяльності (короткостроковий - до 1 року, середньостроковий – від 1 - 3 років).
Назва тематик бізнес-планів та поглиблених індивідуальних консультацій для місцевого бізнесу Дата проведення
1 Бізнес-план та поглиблені індивідуальні консультації для місцевого бізнесу з теми: «Виноградівщина: туризм краси і смаколиків» Вересень-жовтень 2023 р.
2 Бізнес-план та поглиблені індивідуальні консультації для місцевого бізнесу з теми: « Переробка деревини» Вересень-жовтень 2023 р.
3 Бізнес-план та поглиблені індивідуальні консультації для місцевого бізнесу з теми: «Міжнародна та міжрегіональна оптова торгівля побутовими й харчовими товарами» Вересень-жовтень 2023 р.
4 Бізнес-план та поглиблені індивідуальні консультації для місцевого бізнесу з теми: «Організація тепличного господарства» Вересень-жовтень 2023 р.
5 Бізнес-план та поглиблені індивідуальні консультації для місцевого бізнесу з теми: «Іпотерапія – дозвілля та лікування» Вересень-жовтень 2023 р.

Умови:

Місце надання послуг: м. Виноградів Закарпатської обл.

Термін надання послуг: до 31.10.2023 р.

Умови оплати: післяоплата.

Між Замовником та підрядником буде підписано угоду про постачання товару, в якій буде детально викладено умови співпраці. Звітність повинна включати письмово оформлені документи: документ в довільній формі з інформацією про дату, найменування учасників, тематику (список), а також документ встановленої форми (презентація).

Вимоги до кваліфікації постачальника:

 • Досвід надання послуг в даній сфері від 1-го року.

 • Обов’язкова реєстрація фізичною особою-підприємцем, без ПДВ.

 • Наявність відповідних КВЕДів.

Умови:

Між Замовником та підрядником буде підписано угоду про постачання товару, в якій буде детально викладено умови співпраці.
Термін поставки товару: до 30 червня 2023 р.
Місце поставки: площа Миру, 4/4,5, м.Виноградів, Закарпатської обл.
Умови оплати: післяоплата.
Вартість: ціна за одиницю без ПДВ.

Постачальник надсилає на електронну адресу business.vynohradiv@gmail.com Замовнику наступні документи:

 1. Цінова пропозиція без ПДВ.
 2. Резюме українською мовою в форматі PDF, засвідчене підписом.
 3. Документи, що підтверджують освіту, кваліфікацію та досвід.
 4. Копія документа, що підтверджує державну реєстрацію.
 5. Копія документа, що підтверджує податковий статус.

Важлива інформація для ознайомлення потенційними учасниками конкурсу до моменту подачі ними своїх пропозицій!

Інформація щодо звільнення від сплати ПДВ з вартості придбаних в межах грантового конкурсу товарів, робіт та послуг

Закупівля товарів, робіт та послуг здійснюється в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі, “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”», що фінансується Європейським Союзом та Урядом Німеччини в межах міжнародних угод (договорів), а саме Рамкової Угоди між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про консультування і технічне співробітництво від 29.05.1996 та Рамкової Угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств від 12.12.2006, та пройшов процедуру державної реєстрації, отримавши реєстраційну картку проекту(програми) №4545-05 від 01.03.2023.

Інформація щодо не прийняття до розгляду пропозицій визначеної нижче категорії учасників

Учасники при поданні тендерної пропозиції повинні враховувати норми (врахуванням факту, що учасник ознайомлений з даними нормами і їх не порушує, вважається факт подання тендерної пропозиції, жодні окремі підтвердження не потрібно подавати):

 • постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації» від 03.03.2022 № 187, оскільки замовник не може виконувати зобов’язання, кредиторами за якими є Російська Федерація або особи, пов’язані з країною-агресором, що визначені підпунктом 1 пункту 1 цієї Постанови;
 • постанови Кабінету Міністрів України «Про застосування заборони ввезення товарів з Російської Федерації» від 09.04.2022 № 426, оскільки цією постановою заборонено ввезення на митну територію України в митному режимі імпорту товарів з Російської Федерації;
 • Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 № 1207-VII.

Також учасники повинні враховувати, що в Україні забороняється здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг у юридичних осіб — резидентів Російської Федерації / Республіки Білорусь державної форми власності, юридичних осіб, створених та/або зареєстрованих відповідно до законодавства Російської Федерації/ Республіки Білорусь, та юридичних осіб, кінцевими бенефіціарними власниками (власниками) яких є резиденти Російської Федерації / Республіки Білорусь, та/або у фізичних осіб (фізичних осіб — підприємців) — резидентів Російської Федерації / Республіки Білорусь, а також закупівлі в інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походженням з Російської Федерації / Республіки Білорусь.

Замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі, коли учасник процедури закупівлі є:

 • громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь (крім того, що проживає на території України на законних підставах);
 • юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь;
 • юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь (крім того, що проживає на території України на законних підставах),
 • юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь;
 • пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь;
 • у списках санкцій ООН та/або ЄС та/або у санкційному переліку РНБОУ.