ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРІ ЗАКУПІВЛІ

Фільм про проектну діяльність повинен бути створений зі звукозаписом для людей з обмеженими можливостями тривалістю 3 хвилини українською мовою з титрами та озвучуванням в кількості 1 одиниця
Номер:16-П

Комунальне підприємство «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради Закарпатської області запрошує зацікавлених учасників прийняти участь у процедурі закупівлі щодо виробництва інформаційного фільму про проект

Предмет закупівлі: ДК 021:2015 "92111250-9 - Виробництво інформаційних фільмів" Опис: Фільм про проектну діяльність повинен бути створений зі звукозаписом для людей з обмеженими можливостями тривалістю 3 хвилини українською мовою з титрами та озвучуванням в кількості 1 одиниця. Фільм повинен забезпечити належну візуалізацію ЄС та Програми. Логотип Програми та прапор ЄС є обов'язковими . Детальна інформація за посиланням https://www.pbu2020.eu/ua/pages/353. Використання прапора Європейського Союзу здійснювати за правилами, встановленими Європейським Союзом в Graphics guide to the European emblem http://publications.europa.eu/code/en/en-5000100.htm та використовувати інформацію за посиланням https://europa.eu/european-union/about-eu/symbols/flag_en, а також дотримуватися окремої інструкції використання логотипу Програми Logo PBU 14-20 за посиланням https://www.pbu2020.eu/ua/pages/353. Необхідно здійснювати відеозйомку всіх основних заходів (основні етапи, події, позитивні зміни після реалізації, результати проектної діяльності) в межах проекту. Під час здійснення інфраструктурної діяльності виконати відео зйомку перед початком будівельних робіт, їх виконання та на завершальному етапі для порівняння в кінці та показати у фільмі значний результат реалізації. Відео повинні містити обов'язково логотипи та примітку: «Зроблено за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст відео несе відповідальність Головний Бенефіціар проекту – Центр інвестицій та розвитку Виноградівської міської ради Закарпатської області і не відображає позиції Європейського Союзу». ЗАМОВНИК ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ: Комунальне підприємство «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради Закарпатської області (код згідно з ЄДРПОУ замовника: 41003689). Лінія бюджету: 4.9.1. Заходи візуалізації в Україні - фільм. Термін поставки: до 01 листопада 2020 року. Місце поставки: площа Миру,4/4,5 м. Виноградів, Закарпатська область, Україна. Вартість: ціна за одиницю без ПДВ. Підтверджуючі документи до пропозиції: 1.Виписка з Єдиного державного реєстру. 2. Витяг з реєстру платників податку. 3.Засвідчене підписом Положення про добропорядність учасника торгів (завантажити за посиланням http://vinohradiv-invest.org.ua ). Пропозиції з підтверджуючими документами просимо надсилати на електронну адресу: cbc.project2020@gmail.com.

Довідково:

Закупівля проводиться на виконання грантового контракту проекту «Жешув та Виноградів - міста з гуманним відношенням до тварин» № PLBU.03.01.00-UA-0725/17-00.

Проект фінансується за рахунок коштів ЄС Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.