ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРІ ЗАКУПІВЛІ

У зв’язку з придбанням послуг перекладів на англійську мову Комунальне підприємство «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради Закарпатської області запрошує зацікавлених учасників різних форм власності та організаційно-правових форм, у тому числі фізичних осіб прийняти участь у процедурі закупівлі

Номер:31-П

У зв’язку з придбанням  послуг перекладів на англійську мову Комунальне підприємство «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради Закарпатської області запрошує зацікавлених учасників різних форм власності та організаційно-правових форм, у тому числі фізичних осіб прийняти участь у процедурі закупівлі:

 

Предмет закупівлі:

Код за ДК 021:2015 –  79530000-8  - Послуги з письмового перекладу.

 
 
Замовник предмету закупівлі:

Комунальне підприємство «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради Закарпатської області (код згідно з ЄДРПОУ замовника: 41003689).

Найменування: Послуги з письмового перекладу.

Лінія бюджету: 4.6.1. Переклади, перекладачі в Україні.

Вартість послуг: ціна послуги за 1 сторінку тексту без ПДВ.

Місце надання: площа Миру,4/4,5 м. Виноградів, Закарпатська область, Україна.

Підтверджуючі документи до пропозиції (за наявності):

1.Виписка з Єдиного державного реєстру.

2. Витяг з реєстру платників податку.

3.Засвідчене підписом Положення про добропорядність учасника торгів (завантажити за посиланням http://vinohradiv-invest.org.ua.

4.Копія диплому перекладача.

5.Копія документу, що посві+дчує особу (паспорт) та копія документу про присвоєння ідентифікаційного номера (у випадку участі фізичної особи).

Пропозиції з підтверджуючими документами просимо надсилати на електронну адресу: cbc.project2020@gmail.com до 20 грудня 2019 року включно.

 

 

Довідково:

Закупівля проводиться на виконання грантового контракту проекту «Жешув та Виноградів - міста з гуманним відношенням до тварин» № PLBU.03.01.00-UA-0725/17-00. Проект фінансується за рахунок коштів ЄС Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

Голова тендерного комітету, Директор Шерегі А.Ф.