ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРІ ЗАКУПІВЛІ

У зв’язку з придбанням послуг правового забезпечення Комунальне підприємство «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради Закарпатської області запрошує зацікавлених учасників прийняти участь у процедурі закупівлі:
Номер:28-П

У зв’язку з придбанням послуг правового забезпечення Комунальне підприємство «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради Закарпатської області запрошує зацікавлених учасників прийняти участь у процедурі закупівлі: •Предмет закупівлі: Код за ДК 021:2015 – 79140000-7 - Послуги з юридичної консультації та правового інформування.

ЗАМОВНИК ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ: Комунальне підприємство «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради Закарпатської області (код згідно з ЄДРПОУ замовника: 41003689).

Найменування: Послуги з юридичної консультації та правового інформування.

Лінія бюджету: 4.10.1. Правові послуги в Україні.

Опис послуги: послуги з юридичної консультації та правового інформування щодо проведення процедури закупівлі медичного обладнання з моменту підготовки процедури до повного виконання. Вартість послуг: ціна послуги без ПДВ. Місце надання: площа Миру,4/4,5 м. Виноградів, Закарпатська область, Україна.

Підтверджуючі документи до пропозиції: 1.Виписка з Єдиного державного реєстру. 2. Витяг з реєстру платників податку. 3.Засвідчене підписом Положення про добропорядність учасника торгів (завантажити за посиланням http://vinohradiv-invest.org.ua . Пропозиції з підтверджуючими документами просимо надсилати на електронну адресу cbc.project2020@gmail.com до 2 жовтня 2019 року.

Довідково:

Закупівля проводиться на виконання грантового контракту проекту «Жешув та Виноградів - міста з гуманним відношенням до тварин» № PLBU.03.01.00-UA-0725/17-00. Проект фінансується за рахунок коштів ЄС Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

Голова тендерного комітету, Директор Шерегі А.Ф.